ARA TEKLİF AL
0(850) 888-0033
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL

Hakkımızda

Danişmend Sigorta, Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi

Gerekli olan veya ihtiyaç duyulan tüm destek ve hizmetlerde, biz Danişmend Sigorta Ara. Hiz. A.Ş. farklı alternatif ve metotları birleştirerek en ideal olan seçimle sonuçlandırırız. Bizde teminat, teklif, primlendirme gibi bütün detayların uzmanlık bilgisiyle hazırlanıp sunulması, süreklilik arz eder.

Danişmend, 'mutlu sigortalı' kuralıyla çalışmalarını sürdürürken, misyonumuz ülkesine, paydaşlarına ve çalışanlarına katma değer sağlayan bir marka olgusudur.

Danişmend Sigorta Ara. Hiz. A.Ş. sektördeki heyecan ve enerjisini sürekli devam ettiren, güvenilir bir kuruluş olgusunu da daima yaşatan, memleketimizin en başarılı sigorta şirketleri arasındaki yerini koruyabilmek için yorulmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Markamızın kurucusu ve yönetim kurulu başkanımız, sektörde çalışma hayatına 1996 yılında İnan Sigorta T.A.Ş ile başlayıp, farklı sigorta şirketlerinde bölge müdürlüğü ve yönetici konumunda çalışmıştır. Danişmend Sigorta Ara. Hiz. A.Ş. olarak ise sektördeki çalışma hayatına Fiba Sigorta A.Ş ile başlangıç yapmıştır.

Danişmend Sigorta yönetim merkezi Samsun olmak üzere İstanbul, Ankara, Tokat, Kastamonu, Artvin, Ordu il ve ilçelerinde bulunan toplam 19 şubesi vardır.
Farklı departmanlarımızda görevli güçlü ekibimizle, her zaman tüm sigortacılık hizmet branşlarında faaliyet göstermekte ve büyümeye devam etmektedir.

Bizler, Türkiye'de faaliyet yürüten en popüler sigorta şirketlerinin başarı sıralamalarında, Türkiye geneli ve bölgesel bazda birçok kez birincilikler elde ettik.
Bu başarı odağıyla bıkmadan ve yorulmadan, ülkemizin, insanlarımızın daha da güven ve teminat dolu bir yaşam sürdürmesi için çalışma hayatımıza devam ediyoruz.

``Sözümüz Söz, Hep Zirvede Olacağız.``
Hürcan ARAL

Yüksel Türk! Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur!' İŞTE PAROLA BUDUR..!'
Mustafa Kemal ATATÜRK

Saygılarımızla,

DANİŞMEND SİGORTA
ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

  0(501)265-5555